Pražské
Zelenenoviny.cz

Jak se dostat přes pražský Libeňský most? Uzavírku můžete překonat na sdíleném kole

5.2.2018 | Ekolist.cz

sdilené koloPražský Libeňský most je od čtvrteční noci uzavřen pro tramvajovou a automobilovou dopravu. Kvůli havarijnímu stavu mostu mohou přes řeku jen pěší a cyklisté. Společnost Rekola bikesharing, největší provozovatel bikesharingu v České republice, nabízí své služby.

Dnes odpoledne by na obou koncích mostu měla být k dispozici sdílená kola. Poznají se snadno, Rekola používá jasně růžovou barvu. Jízda přes samotný most bude podle informací Rekola zdarma. "Prvních 15 minut každé výpůjčky bude hradit partner Rekol, firma Hello bank," říká Antonín Cvrček.

Uživatelé zaplatí 24 Kč teprve tehdy, pokud překročí 15 minutovou výpůjční dobu. Pro půjčení kola se stačí u Rekol zaregistrovat a stáhnout si do telefonu aplikaci Rekola (Android; iOS) nebo využívat její webovou verzi.

“Libeňský most je páteřní spojení mezi Prahou 7 a 8. I když máme v současné době zimní přestávku, rozhodli jsme se nabídnout lidem naše kola pro snazší a rychlejší přepravu,” říká Antonín Cvrček, technolog provozu firmy Rekola bikesharing.

Jak dodává, kolo je na krátké vzdálenosti nejrychlejší dopravní prostředek. Trasa od Palmovky do zastávky Dělnická neměří ani dva kilometry.

zdroj: ekolist.cz

Více informací najdete v rubrikách:Reklama

Filtryvody.cz

Filtry na vodu

 

Potřebujete filtr na vodu?

Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

 

Filtryvody.cz


Filtry na pitnou vodu

Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

.