Pražské
Zelenenoviny.cz

Inzerujte v Zelených novinách

Obce a neziskovky zdarma

Zdarma zveřejňujeme články obcí, neziskových organizací i spolků o tom, co se konkrétního udělalo pro životní prostředí a zároveň lidem k užitku, Článek musí být prost politické sebeprezentace. Pošlete nám článek. 

PR článek

V rámci portálu (Ekonávody) zobrazíme váš PR článek, který neodporuje duchu Zelených novin. Kontaktujte nás.  

Reklamní odkaz, banner

V pravém sloupci portálu (Ekonávody) nebo vybraných regionálních Zelených novin zobrazíme váš reklamní odkaz nebo banner (jednoduchý JPG, žádný script ani flash). Jen dlouhodobě, kontaktujte nás.

Zaměření Zelených novin

Zelené noviny na svých krajských a okresních variantách přinášejí informace o tom, co se kde dělá pro životní prostředí a je to zároveň využitelné pro běžné lidi. 

Na portále (Ekonávody) přinášíme konkrétní návody a informace o tom, jak můžeme my sami žít co nejekologičtěji a zároveň co nejpřátelštěji sami k sobě. 

Čtenáři a návštěvnost Zelených novin

Podle Google Analytics je přes 60% čtenářů Zelených novin ve stáří 18 – 34 let, mírně převažují muži (přes 54 %). Jako nejvýznamnější zájem udávají naši čtenáři sport, dále počítače a elektroniku, jídlo a pití a cestování. 

Návštěvnost Zelených novin se měsíčně pohybuje mezi 6 – 10 tisíci návštěvami, počet shlédnutí 10 – 17 tisíc (orientačně viz Toplist.cz).

(Visited 3 times, 1 visits today)

Filtryvody.cz

Filtry na vodu

 

Potřebujete filtr na vodu?

Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

 

Filtryvody.cz


Filtry na pitnou vodu

Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

.