Pražské
Zelenenoviny.cz

Veřejné kluziště na Vypichu

22.12.2021 | MČ Praha 6

Také v městské části Praha 6 se každoročně otevírá veřejné kluziště. Bruslí se v areálu dopravního hřiště na Vypichu, vstupné je zdarma a můžete si zde zapůjčit brusle pro děti i dospělé a ochranné helmy. Bruslit se začalo v prosinci a za příznivého počasí bude ukončeno až koncem února 2022. 


Bruslení je zdarma každý den od 9 do 21 hod. V provozním čase si návštěvníci mohou zapůjčit brusle pro děti a dospělé, helmy nebo hrazdičky pro děti.  Věci si lze uložit do úschovných boxů.

Vstup na kluziště je umožněn v souladu s aktuálně platnými nařízeními vlády. To znamená, že na kluziště mohou pouze ti, kteří se prokáží dokladem o očkování nebo proděláním nemoci covid-19, děti od 12 do 18 let s platným negativním PCR testem, pro děti mladší 12 let omezení neplatí. Provozovatelé také dohlíží na to, aby na kluzišti nebylo v jednu chvíli více než 100 osob. Návštěvníky kluziště také žádají o dodržování hygienických pravidel a doporučují nošení respirátorů.

V sousedství kluziště je k dispozici také bezplatná parkovací plocha při ulici Ankarská.

Mimo provozní dobu je možné si kluziště pronajmout v časech od 6 do 9 a od 21 do 22 hod. Aktuální informace a lidé naleznou na webu kluzistevypich.cz nebo na facebooku. Provoz kluziště pro městskou část zajišťuje DDM Prahy 6.

 

Redakčně upraveno

Zdroj: MČ Praha 6

Zdroj foto: Pixabay

 

 

Více informací najdete v rubrikách:  Reklama

  Filtryvody.cz

  Filtry na vodu

   

  Potřebujete filtr na vodu?

  Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

   

  Filtryvody.cz


  Filtry na pitnou vodu

  Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
  jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

  .