Pražské
Zelenenoviny.cz

Pražský med je v prodeji

2.9.2021 | Lesy hl.m.Prahy

Státní podnik Lesy hl. m. Prahy zahájil v roce 2011 projekt Návrat včel do pražských lesů, v jehož rámci se organizace snaží obnovovat a zakládat nové včelnice v pražské přírodě. Včelnice najdeme v Kunratickém lese, v Prokopském údolí, v Milíčovském lese, Divoké Šárce, v Hostivařském lesoparku, a na mnoha dalších místech. V roce 2017 byla založena Medárna v Praha 10, Záběhlicích. Letošní úrodu medu můžete již nyní ochutnat i Vy. 


Letos se podařilo našim včelkám během sezony nasbírat v pražské přírodě dostatek nektaru i medovice a vyrobit v úle med i pro milovníky tekutého zlata. Med jsme vytočili z plástů, stočili do sklenic a nyní již čeká na své zákazníky. Okusit, jak skvěle chutná, můžete nyní i vy. Prodej medu z pražských včelnic je zahájen.

Med zakoupíte v sídle naší organizace (po domluvě s Barbarou Davidovou, tel.: 774 748 471, davidova@lesy-praha.cz), nebo v Zahradnictví Ďáblice, v ekocentru Prales a v občerstvení chuchelského zookoutku, vždy během jejich otevírací doby. 

Všechen náš med pochází ze včelnic, které Lesy hl. m. Prahy obnovily či nově založily v pražských lesích a parcích v rámci svého projektu Návrat včel do pražských lesů.

Ceník našeho medu včetně prodejních míst a kontaktů

Redakčně upraveno

Zdroj: Lesy hl.m.Prahy

Zdroj foto: Pixabay

 

Více informací najdete v rubrikách:  Reklama

  Filtryvody.cz

  Filtry na vodu

   

  Potřebujete filtr na vodu?

  Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

   

  Filtryvody.cz


  Filtry na pitnou vodu

  Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
  jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

  .