Pražské
Zelenenoviny.cz

Pojďte pomoci s úklidem i Vy

7.3.2019 | Lesy hl.m.Prahy

Lesy hlavního města Prahy vyzývají obyvatele Prahy 8, aby se i letos zapojili do již tradiční akce Úklid Čimického háje, konané dne 23.3.2019. Vemte hrábě, lopaty a dobrou náladu a přijďte - pomůžeme naší přírodě a protáhneme zdravě své tělo. 


Jarní úklid nemusí být jenom nepříjemná povinnost. Vyhnat z bytu nepořádek a umýt okna, aby se jarní slunce dovnitř nebálo nakouknout, to může být velmi uspokojující zážitek. Užijte si jej dvojnásob a věnujte očistnou péči kromě vlastní domácnosti taky pražské přírodě. I v pražských lesích se přes zimu nakupilo množství věcí, které tam rozhodně nepatří. A pokud vám příroda kolem vás není lhostejná, můžete se zapojit třeba do tradičního úklidu Čimického háje. Ve spolupráci s organizací Lesy hl.m.Prahyí jej pořádá spolek Vědomý dotek, který jako vždy přivítá všechny pomocníky a dobrovolníky.

Sraz všech, kteří si vyhradí chvilku na neúprosné zúčtování s odpadky, které v lese během dlouhých zimních dní zahákly své plastové, papírové nebo plechové drápky, je v sobotu 23. března před 10. hodinou u Čimického háje před budovou v ulici Hovorčovická 1713/22 v Praze 8. Čimický háj už se na vás těší.

 

Redakčně upraveno

Zdroj: Pražské lesy hlm.Prahy

Zdroj foto: Pixabay

Více informací najdete v rubrikách:  Reklama

  Filtryvody.cz

  Filtry na vodu

   

  Potřebujete filtr na vodu?

  Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

   

  Filtryvody.cz


  Filtry na pitnou vodu

  Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
  jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

  .