Pražské
Zelenenoviny.cz

O nás, o Zelených novinách

Zelené noviny přinášejí praktické návody na ekologický způsob života. Regionální Zelené noviny přinášejí informace z jednotlivých krajů, okresů a obcí. co se kde dělá pro životní prostředí a zároveň je to prakticky využitelné pro běžné lidi. 

Toto není portál Strany zelených. Chcete-li spojení na politiky hájící ekologická témata, obraťte se na zelené nebo pirátské zastupitele a zastupitelky ve vašem kraji a obci. 

 

Provozuje

Zelené noviny provozuje Mgr. Jana Konečná, daňová poradkyně a provozovatelka informačního serveru Jakpodnikat.cz, také provozovatelka internetového obchodu Filtryvody.cz, vyznavačka permakultury, jedlého plevele a chůze naboso, členka Strany zelených.

 

Redakce

viz Kontakty

 

Chcete být redaktorem Zelených novin?

Regionální zelené noviny stojí na práci redaktorů. Máte-li blízko k ekologickému způsobu života a zároveň k novinařině, můžete zkusit dělat redaktorku/redaktora Zelených novin svého kraje, některé kraje máme dosud zaplněné jen provizorně. Viz Kontakt.

 

Chcete informovat naše čtenáře?

Chcete informovat čtenáře Zelených novin o něčem, co se ve vaší obci udělalo nebo právě dělá pro životní prostředí a je to zároveň prakticky využitelné pro běžné lidi? Pošlete nám odkaz na článek, viz Kontakt.

 

Chcete inzerovat?

Chcete inzerovat v Zelených novinách? Viz Inzerce.

(Visited 47 times, 1 visits today)

Filtryvody.cz

Filtry na vodu

 

Potřebujete filtr na vodu?

Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

 

Filtryvody.cz


Filtry na pitnou vodu

Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

.