Pražské
Zelenenoviny.cz

O nás


Zelené noviny nejsou noviny Strany zelených. Založila je a s podporou týmu poradců provozuje podnikatelka, daňová poradkyně, publicistka a propagátorka jedlého plevele Jana Konečná, aby podpořila zelenou politiku a úsilí zelených politiků. Dále provozuje zpravodaj Kohoutovice.org a informační portály Jakpodnikat.cz a Duchody-duchodci.cz. Členka Strany zelených, spoluzakládala občanské sdružení Pro Kohoutovice. Kontaktní údaje.
 

Na podporu zelené politiky

Zelené noviny mají podpořit zelenou politiku. “Zelená politika je pro mě soubor činností, zaměřených na udržitelnost života i celé planety. Stranu zelených a další ekologicky zaměřené subjekty nebo iniciativy považuji za hybnou sílu, která nutí ostatní politické strany věnovat se i zelené politice. A tam, kde jsou “Zelení” ve vedení obcí a měst, jsou výsledky zelené politiky i vidět: voda se jímá na střechách paneláků, jako v Brně-Novém Lískovci, snižuje se energetická náročnost obecních budov jako v Mšenu, spalovny přestávají být přijatelným řešením pro odpady jako v Boršicích, budují se cyklostezky, rybník a tůně jako v Modřicích, staví se kompostárny jako v Kladrubech, šalinkarta na městskou hromadnou dopravu je o třetinu levnější jako v Brně. Občané oceňují práci zelených politiků a opakovaně jim dávají mandát.,” říká Jana Konečná.

 

Chceš přispívat do Zelených novin?

Chceš podpořit zelenou politiku? Chceš přispět článkem ze svého kraje, okresu, města či obce? Chceš se stát členem redakčního týmu a pomoci ovlivňovat tvář Zelených novin? Napiš nebo zavolej

 

Politika může být zelená a má smysl ji podporovat. 

(Visited 27 times, 1 visits today)

Filtryvody.cz

Filtry na vodu

 

Potřebujete filtr na vodu?

Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

 

Filtryvody.cz


Filtry na pitnou vodu

Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

.