Pražské
Zelenenoviny.cz

O nás, o Zelených novinách

Zelené noviny zaměřují svůj obsah prakticky, na běžné lidi. Regionální Zelené noviny přinášejí informace z jednotlivých krajů, okresů a obcí. co se kde dělá pro životní prostředí a zároveň je to prakticky využitelné pro běžné lidi. Portál Zelených novin přináší praktické návody a informace, jak se můžeme my sami chovat šetrně k životnímu prostředí i k sobě samému. Obsahem Zelených novin podporujeme ekologické činy politiků a ekologický způsob života.

Provozuje

Zelené noviny provozuje Mgr. Jana Konečná, daňová poradkyně, provozovatelka informačního serveru Jakpodnikat.cz a internetového obchodu Filtryvody.cz, vyznavačka permakultury, jedlého plevele a chůze naboso. Je členkou Strany zelených, toto ale není portál Zelených. Chcete-li spojení na politiky hájící ekologická témata, obraťte se na zelené nebo pirátské zastupitele a zastupitelky ve vašem kraji a obci. 

 

Redakce

viz Kontakty

 

Chcete být redaktorem Zelených novin?

Zelené noviny stojí na práci redaktorů ze všech krajů České republiky. Z některých krajů ještě redaktory nemáme, máte-li tedy blízko k ekologickému způsobu života, a k novinařině, můžete zkusit dělat redaktora/ku Zelených novin

 

Chcete informovat naše čtenáře?

Chcete informovat čtenáře Zelených novin o něčem, co se ve vaší obci udělalo nebo právě dělá pro životní prostředí a je to zároveň prakticky využitelné pro běžné lidi? Pošlete nám odkaz na článek, viz Kontakt.

Chcete inzerovat v Zelených novinách? Viz Inzerce.

(Visited 30 times, 1 visits today)

Reklama:

Co se dělá pro životní prostředí v Praze:

.

Reklama:
Filtry na pitnou vodu

Filtryvody.cz

Nejčtenější články z Prahy: