Pražské
Zelenenoviny.cz

Paddleboardy pro děti zdarma

14.7.2021 | MČ Praha 7

Na pražský ostrov Štvanici se loni po 19 letech vrátila tradiční plovárna. Návrat ke koupání ve Vltavě, oblíbeném zvláště v 19. a 20. století, umožnilo mimo jiné i zlepšení kvality vody v řece. Pro návštěvníky jsou k dispozici lehátka, paddleboardy, toalety, sprchy a občerstvení. Letos ve spolupráci s MČ Praha 7 půjčuje plovárna paddleboardy dětem zdarma! 


Po loňském úspěšném “nultém” ročníku se na Štvanici vrátila veřejná plovárna Baden Baden se svou nezaměnitelnou atmosférou. Pro umístění organizátoři opět zvolili dnes málo navštěvovanou část ostrova Štvanice, kde stála plovárna v různých podobách téměř sto let až do povodní v roce 2002. Praha 7 aktuálně finančně podpořila pořízení tří paddleboardů, které si na plovárně již nyní mohou půjčit návštěvníci do 18 let zdarma!  

„Chceme dát možnost příjemného trávení horkých dní v Praze celým rodinám. S plovárnou Baden Baden jsme se dohodli, že finančně podpoříme pořízení tří paddleboardů, které budou půjčovat dětem a mládeži zdarma. Bleskově jsme v radě Prahy 7 schválili finance a tento týden půjčování paddleboardů odstartovalo. Doufáme, že půjdou z ruky do ruky a že všichni budeme opatrní a budeme myslet i na bezpečnost. Tak krásné léto nejen na Štvanici,“ říká starosta Prahy 7 Jan Čižinský.

Plovárna Baden Baden nabízí vše, co je pro příjemně strávené odpoledne u řeky potřeba. Lehátka, možnost vyhřívat se na trávníku, občerstvení, brouzdaliště pro děti, půjčovnu vybavení do vody – nyní již i s paddleboardy pro návštěvníky do 18 let zdarma.

Kudy na plovárnu 

Na plovárnu se dostanete ze zastávky Štvanice na Hlávkově mostě pěšky, když půjdete kolem tenisových kurtů a skateparku, nebo můžete využít romantickou cestu přívozem „HOLKA“ z Holešovic.

Otevírací doba

Přes všední dny 14:00 – 22:00, o víkendech 12:00 – 22:00

 

Redakčně upraveno

Zdroj: MČ Praha 7

Zdroj foto: Pixabay

 

 

Více informací najdete v rubrikách:  Reklama

  Filtryvody.cz

  Filtry na vodu

   

  Potřebujete filtr na vodu?

  Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

   

  Filtryvody.cz


  Filtry na pitnou vodu

  Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
  jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

  .