Pražské
Zelenenoviny.cz

Kam v Praze na samosběr jahod?

3.7.2019 | Pavla Marková

K červnu jahody neodmyslitelně patří. Pokud nechcete vydávat nemalé peníze za koupi jahod v obchodech nebo na stáncích, můžete si udělat rodinnou akci a jet si je nasbírat. Míst, kde nabízejí samosběr je v Praze a jejím okolí dostatek. Ceny začínají už na 40 Kč za kilo, vše co sníte je zdarma. 


Samosběry nabízejí  velké farmy i malí soukromníci, na jejichž nabídku narazíte i v běžné internetové inzerci – zjistíte zde aktuální stav, aby nebylo náhodou vysbíráno! Největší zájem je pochopitelně o víkendu, proto pokud plánujete udělat si velkou zásobu jahod, je ideální vzít si den, dva volna přes týden a vyrazit. 

Na jahodových farmách seženete ovoce nejen levnější než v obchodech, ale hlavně zde máte zaručenu absolutní čerstvost. Navíc můžete nejdřív ochutnat, takže víte, co sbíráte. Čerstvě utržené jahody jsou chutnější a šťavnatější, trhané až ve chvíli, kdy jsou zcela zralé. Těm z dovozu chybí typická chuť, protože jsou to speciálně šlechtěné odolné odrůdy, které musí hlavně vydržet mnohakilometrový transport.

Největší samosběry se pořádají zde: 

 

Zdroj foto: Pixabay

 

Více informací najdete v rubrikách:  Reklama

  Filtryvody.cz

  Filtry na vodu

   

  Potřebujete filtr na vodu?

  Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

   

  Filtryvody.cz


  Filtry na pitnou vodu

  Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
  jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

  .