Pražské
Zelenenoviny.cz

Jóga v Portheimce zdarma

1.8.2019 | Praha 5

Park ve stínu Baziliky sv. Václava je pozůstatkem bývalé barokní zahrady nacházející se na pražském Smíchově u Štefánikově ulice. Má rozlohu 0,69 ha a společně s letohrádkem a kašnou je chráněnou kulturní památkou. Každou letní středu si sem můžete přijít zacvičit jógu se zkušenými lektorkami z Domu jógy Anděl.


Zkušené lektorky vás každou středu provedou různými styly jógy a vy si tak můžete příjemně a přitom aktivně odpočinout po náročném dni v zaměstnání. To vše přímo pod širým nebem v parku Portheimka, uprostřed městské zeleně v klidné části Anděla. 

Ředitelka Domu jógy Věra Vojtěchová říká: Někomu se jóga může na první pohled zdát jako velmi pomalé a fyzicky nenáročné cvičení, ovšem mnohým profesionálním sportovcům by už základní pozice dělaly potíže. Základem jógy je propojení těla a mysli, vnímání sebe sama a hlavně ovládnutí práce s dechem.

Aktuální druh lekce a jméno lektorky bude vždy zveřejněn na webových stránkách Dům jógy Praha a to minimálně dva týdny předem.

Cvičí se každou středu za příznivého počasí od 18.00 do 20.00 hodin až do 11. září 2019. Lekce si nemusíte rezervovat, jsou zdarma. Podložky si vezměte vlastní, převléci se můžete naproti v OC Nový Smíchov nebo přijďte již ve cvičebním úboru.

 

Redakčně upraveno

Zdroj: Praha 5

Zdroj foto: Pixabay

 

Více informací najdete v rubrikách:  Reklama

  Filtryvody.cz

  Filtry na vodu

   

  Potřebujete filtr na vodu?

  Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

   

  Filtryvody.cz


  Filtry na pitnou vodu

  Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
  jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

  .