Pražské
Zelenenoviny.cz

Fitness hřiště na Balkáně, Praha 3

10.10.2018 | Praha 3

Městská část Praha 3 vybudovala v areálu dětského hřiště Na Balkáně, Praha 3, nové fitness hřiště s cvičebními sestavami posilovacích prvků. Protáhnout tělo, zaposilovat si a zacvičit na čerstvém vzduchu mohou obyvatelé Prahy 3 od začátku října tohoto roku. 


Nové hřiště vzniklo v prostoru starého volejbalového hřiště. Použité přírodní prvky působí velmi esteticky a vhodně areál doplňují. Sportovcům jsou k dispozici čtyři cvičební sestavy pro posílení jednotlivých částí těla, doplněné návody, jak je nejlépe využít, a krátká běžecká dráha s EPDM povrchem. Nechybí lavičky a odpadkové koše. Jde v okolí o již třetí podobné cvičiště. Další lze najít v parku na Židovských pecích vedle ulice Jilmová a rovněž na Jarově v ulici Pod lipami. 

Hřiště vzniklo za podpory města Prahy a Českého olympijského výboru, o údržbu se stará odbor ochrany životního prostředí, oddělení správy zeleně a komunikací. Od listopadu do února je možné hřiště využívat od 10 do 16 hod., na jaře bude doba prodloužena od 8 do 18 a v létě až do 20 hodin.

 

Redakčně upraveno

Zdroj: Praha3.cz

Zdroj foto: Pixabay

Více informací najdete v rubrikách:  Reklama

  Filtryvody.cz

  Filtry na vodu

   

  Potřebujete filtr na vodu?

  Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

   

  Filtryvody.cz


  Filtry na pitnou vodu

  Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
  jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

  .