Pražské
Zelenenoviny.cz

Dětské hřiště Koníček ve Stromovce

18.2.2022 | Praha.eu

Dětské hřiště Koníček se nachází v pražské Stromovce hned vedle restaurace Vozovna, u které je další hřiště. Děti mohou hrát na klouzačce, houpačkách, lezecí konstrukci s lanovými prvky nebo kolotoči. Herní atrakace jsou převážně ze dřeva a nechybí ani lavičky. V restauraci, která je 50 m od hřiště, si můžete dát něco dobrého k jídlu, pití nebo rovnou oběd. Uvnitř restaturace jsou záchody s pitnou vodou. Na podzim uplynulého roku bylo v těsném okolí hřiště vysázeno 67 nových vzrostlých stromů. 


V listopadu 2021 proběhla první etapa výsadeb v okolí dětského hřiště Koníček. Bylo vysázeno 67 vzrostlých stromů. Kmeny stromů jsou ve Stromovce již tradičně natřeny osvědčeným ochranným dvouvrstevným nátěrem Arboflex.

Předběžně v druhé polovině roku 2022 by měla proběhnout Rekonstrukce dětského hřiště Koníček včetně rekonstrukce navazujících komunikací, historických schodišť a doplnění mobiliáře. Po samotné realizaci plánujeme druhou etapu výsadeb z důvodu zabránění kolize nových výsadeb s plánovanou stavbou.

Redakčně upraveno

Zdroj: Praha.eu

Zdroj foto: Pixabay

 

Více informací najdete v rubrikách:  Reklama

  Filtryvody.cz

  Filtry na vodu

   

  Potřebujete filtr na vodu?

  Filtry, které pasují i fungují, k tomu za dobrou cenu, najdete na filtryvody.cz

   

  Filtryvody.cz


  Filtry na pitnou vodu

  Filtr i pro kojence, vítěz Dtestu
  jediný filtr schválený už od půl roku (ostatní až od roku), česká výroba

  .